Reklam
Reklam
Hürbakışım l Denizli Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

YAVŞAK

Cemil Sevincek
Cemil Sevincek
  • 04.04.2019
  • 233 kez okundu

Cemil SEVİNCEK

Ben bir tane cıbırık kız çocuğu tanıdım. O kız benim güzel bir arkadaşım var . O Basın Değirmenci. O benim ortaokuldan arkadaşım. Kızı Şeyma’da bir onun kadarda değerli. Buradan iddia ediyorum Şeyma bütün meclis üyelerine milyon basacak. İşte o kız benim kızım.

Atak, bilinçli, dinamik, bir çok erkeğe bile taş çıkartacak mangal gibi yürekli savaşçı bir kız. İşte o benim kızım.

Tabancası var elinde . O Tabanca bir numaralı kalemi. Hançeri var belinde o hançer yine en güzel kalemi.

Bu arada anlatmadan geçemeyeceğim. Bizim mahalle. Yani Fatih Mahallesi. Bu mahallenin bilinmeyen bir kahramanı var. O tek başına iktidar. O kimi gösterirse o kişi muhtar olur. O kimi gösterirse o kişi belediye başkanı seçilir. O bir emekçi. O işçi. O dünya güzeli bir insan. Cemil Sevincek olarak onu çok seviyorum. Onlar karı-koca gecelerini gündüzlerini taktılar ve CHP hatta Ahmet Divarcı için çalıştılar.

Süleyman Ekiz. Süleyman Ekiz, emekçi, işçi, amele, ırgat, eşi  de aynı. Eşi baş örtülü ama hepimize taş çıkartır. O kadın manyak bir kadın. Neden mi?

Söyliyeyim. O kadın şöyle manyak bir kadın. Bilgi birikimi çok iyi. İlkokul mezunu bildiğim kadarıyla. Ama keşke tüm kadınlar Süleyman Ekiz’in eşi gibi olsa.

İşte o benim yengem. Kısaca yengelerin yengesi.

Demiştik Divarcı be seçimin tek kahramanı. O tek başına mücadele verdi faşizme karşı. İl başkanı Mahir ve il yönetimi onu yalnız bıraktı. Yanında sadece benim gibi garibanlar vardı.

Ayrıca aklıma gelmişken bu konuyu işlemeden geçemeyeceğim. Bir taş arabası var ki, daha dorusu hırdavat kutusu, Avukat Ozan Topal. Ben buradan o hırdavat kutusuna soruyorum? Sen ne ayaksın_

5 bin lira para vermişsin. Al o parayı kıçına sok. Sen bir gün bile olsun saha çalışmasına gitmedin. 16. Sıradan meclis üyesi seçildin. Sen eğer onurlu ve omurgalı, haysiyetli ve şerefli bir kişiliğe sahipsen istifa edersin.

Çektir ol git.

Bu arada başka bir konu.

Kadının orospusu delikanlıdır. Ancak, erkeğin orospusundan çok korkarım. İnsanı anında satar. Erkek orospusu.

Muharrem İnce’de bunlardan biri. Aldığımız maçı bir gecede verdi. Hepimizi bir gecede sattı.

Bu arada çok sevdiği genel başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na da söyleyeceklerim ve sitemlerim var. 15 Temmuz soytarılığını bizlere bir kahramanlık olarak yansıttı. Yazıklar olsun. Başkaca 15 Temmuz gecesi sayın Kılıçdaroğlu tankların üstüne çıkarak 15 Temmuz soytarılığını protesto etmedi merak ediyorum.

Faşizm istediği gibi at koştururken benim güzel genel başkanım bunlara neden “DUR” diyemiyor?

Biliyorum ki, bu saatten sonra ülkemizi AKPKK değil muhalefet yönetecek.  

Gelelim Muharrem İnce’ye, sevgili Muharrem ile aynı yaştayız. Başlangıçta çok sevmiştim o yavşağı. Ama seçim gecesi aldığımız maçı sattı. Benim tanıdığım Muharrem İnce, elinde kağıtla kameraların karşında o kağıdı okuyacak bir tipleme değil. O gece ne oldu?

Sevgili Muharrem.

Neden bizi sattın?

Biz sadece bir işaret bekledik ve sahalara inanmaya hazırdık.

Seni kim korkuttu?

Seni palyaço Tayyoş mu korkuttu?

Korkma söyle.

Sen var a sen. İmamoğlu’nun gölgesi bile olamazsın.

O tam bir sosyalist aynı zamanda da idealist.

Çünkü arkasında taşaklı bir kadın var onun adı da CANAN KAFTANCIOĞLU. O kadına kurban olayım.

Milyon erkeğe milyon basar. İşte benim genel başkanım Canan hanım.

Bu arada yine söylemeden geçemeyeceğim Ekrem İmamoğlu, tüm Türkiye’ye güzel bir ders verdi. Muharrem İnce gibi kaçmadı ve delikanlıca her 10 dakikada bir kamera karşısına çıktı ve seçmenlerini bilgilendirdi.

Muharrem İnce ne yaptı?

Kaçtı. Korktu, faşist Tayyoştan.

Bizi sattı. Satıcı Muharrem. Bizi sattın ya. Sen da siyasi yaşamını bitirdin böylelikle. Tüm dünyanın veliahtı olarak şu an Ekrem İmamoğlu bey oğlumuz var artık.

Buradan söylüyorum. En geç iki yıl içinde bir seçim görüyorum ufukta. Bu seçimde de inanıyorum ki güzel insan sayın genel başkanım Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nu Cumhurbaşkanı adayı olarak karşımıza dikecek ve İmamoğlu bu maçı 3-0 alacak.

Lale devri bitti. Reklamlar sona erdi.,

Sayın Kılıçdaroğlu ve sayın Meral Akşener’e buradan bir önerim var. AKPKK iktidara geldiğinden BU GÜNE YOK HÜKMÜNDE AYILSIN. Nasıl olacak_

Söyliyeyim. Mecliste karar alarak olacak. Böylelikle AKPKK’nın cumhuriyetin tü kazanımlarını sattı ya. Hepsi otomatik olarak geri alınmış olcak ve yapılan borçlanmalarda yok sayılacak ve tüm borçlar Tayyip Erdoğan’ın şahsi borcu olarak yazılacak. Ayrıca Tayyip Erdoğan ve çevresi savaş suçlusu olarak yargılanacak. Onlar için özel İstiklal Mahkemeleri kurulmalıdır bana göre.

Cennet pezevenklerine ne oldu? Cennetten tapu dağıtan pezevenk bakanlara ne oldu? Arkadaşlar inanmayın bu pezevenkler. Cehennemin kapısının anahtarı bende. Cehennemin kapısını kilitledim yetmedi mühürledim. Bütün dünya halkları rahatça cennete gidebilir.

Ancak biz cennette huri pezevenkliği yapmıyoruz.

Nuri’de satmıyoruz.

Kafaya taktım Bu Muharrem hırdavat kutusu bizi niye sattı? Hala anlamış değilim.

Lale.

O inek arabasına söyleyecek laf bulamıyorum. Bizi bir gecede sattı. Yavşak.

Saygılarımla

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ