Reklam
Reklam
Hürbakışım l Denizli Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,52 / Satış: 5,55
€ EURO → Alış: 6,26 / Satış: 6,28

SEN KİMSİN? (2)

Cemil Sevincek
Cemil Sevincek
  • 02.06.2018
  • 745 kez okundu

Sağlık Müdürlüğünün patroniçesi Sayın Berna Öztürk’e bazı sorularımız var.
Biliyorum bu sorularımızı yanıtlayamayacak?
Çünkü kendini adeta Tayyip Erdoğan sanıyor.
Ben de ısrarla soruyorum. Sayın Tayyip Erdoğan, sizin bu yanlış uygulamalarınızdan haberdar olsaydı ne derdi acaba?
HÜRBAKIŞ olarak net soruyoruz?
1-) Sağlık Müdürlüğünde görev yapan Berna Öztürk’ün Özel Kalemi, (Sekreteri) Eşinin ortağı olduğu Özel Odak Hastanesinde uzun yıllar çalışmakta iken oradan ayrılıp İl Sağlık Müdürlüğü makamına transfer edilerek görevlendirilmiş midir.?
2-) Denizli Devlet Hastanesi doktorlarından C.V.K. Özel Odak Hastanesine transfer olduktan sonra eşi halen Devlet Hastanesindeki H.K. hemşire olarak görev yapmakta iken aynı Hastanede Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmesi eşinin Özel Odak Hastanesine transferinin bir ödülü müdür.?
3-) Özel Odak Hastanesinde obezite cerrahisi yaparak gündemde olan Sağlık Müdürü Berna Öztürk’ün eşinin bu ameliyatları yapabilmesi için gerekli olan; obezite cerrahisi raporunun verilebilmesi için gerekli olan psikiyatri faaliyet izin belgesinin sadece birkaç ay içinde Sağlık Müdürü Berna Öztürk’ün imzasıyla verildiği doğru mudur.?


4-) Sağlık Müdürlüğündeki Özel Hastanelerden sorumlu şubenin, on yılı aşkın süredir görev yapan deneyimli memurlarının tecrübeli olmalarına rağmen o izin verilmeden önce bu raporla ilgili birimdeki görevlerinden alınarak uzaklaştırılmaları ve ardından bu izin belgesi onayının, Eşinin ortağı olduğu Özel Odak Hastanesine obezite cerrahisi için gerekli olan psikiyatri faaliyet izin belgesi Sağlık Müdürü Berna Öztürk imzasıyla verildiği doğru mudur?
5-) Bu belge uzun yıllardır görev yapan başarılı ve deneyimli İl Sağlık Müdürü Şükrü Arpacı döneminde niye verilmemiştir?
6-) Berna Öztürk göreve gelir gelmez Özel Odak Hastanesi tarafından talep edildiği doğru mudur?
7-) Bu tür konulara değinen basınla aranızda sorun yaşadığınız ve sosyal medyadan bu basın mensuplarını engellediğiniz doğru mudur?
😎 Tüm bu iddiaların ve sorularımızın kamuoyu adına yanıtlanmasını bekliyoruz.
Eğer tüm bunları yanıtlamıyorsanız eğer elbette ki imparatoriçe yine kendine ve yandaşlarına göre haklıdır.
Ancak yine tekrarlıyorum. Denizli Sağlık Müdürlüğü hiç kimsenin babasının malı değildir. Orası bir kamu kurumudur ve biz kamu adına da bunun peşini bırakmayacağımızı belirtmek isteriz.
Anladığım kadarıyla biraz çirkeflik ve çamurluk sayın yetkililer tarafından yapılması nedeniyle bazı çevreler yıldırılmış diye bizim kulağımıza fısıldanıyor.
Ancak, ne kadar çirkeflik olursa olsun ya da ne kadar çamurluk olursa olsun, hani var ya bir deterjan reklamı, “Kirlenmek güzeldir” diye. Ben de buna karşılık olarak, “Haydi hep birlikte çamura batalım.”
Yürü git ya!..
Siz sadece sorularımızı yanıtlayın. İşte o zaman çamur ortaya çıkacaktır.
Peki, bu arada sen kimsin?
Saygılarımla.

Cemil SEVİNCEK

YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ