Reklam
Reklam
Hürbakışım l Denizli Haber Sitesi -
$ DOLAR → Alış: 5,52 / Satış: 5,55
€ EURO → Alış: 6,26 / Satış: 6,28

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, hassasiyetlerinizi aşırı abartmamaya bakmalısınız. Ortaklı bir maddi konu üzerinde daha fazla düşünmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, karşılıklı konular gündeme gelebilir. İlişkilerinizi ilgilendiren bir konuda esnek olmanızda fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, zaman alabilecek detaylar gündeme gelebilir. Sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek bir konu ile uğraşmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, duygusal alanda daha tutkulu hatta kıskanç olabilirsiniz. Aşk ve keyif veren konular da öne dikkat çekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, psikolojinize ve eve ait konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Duygularınızı bastırmamalı ve daha iyi anlamaya bakmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, zihinsel bir uğraş dikkatinizi daha çok çekebilir. Konsantre olabilir ve düşüncelerinizi daha keskin şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, harcamalarınıza daha çok özen göstermeniz gerekebilir. Duygusal bir nedenden ya da ortaklı bir konudan kaynaklanan durumlar para durumunuzu etkileyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, şahsi konularda daha güçlü ve kararlı davranabilirsiniz. Aynı zamanda duygularınızı ya da ailenizi ilgilendiren işlerle de ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, gereksiz risklere girmemeli ve biraz daha sakin kalabilmelisiniz. Kimi zaman endişeler, korkularla yüzleşebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, gelecek beklentilerinizi gözden geçirmek ve yeniden planlamak durumunda olabilirsiniz. Gruplarla ilgili işler de meşgul edici olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, sorumluluklar ve sizi daha fazla öne çıkarabilecek imkanlar var. Ancak olaylara biraz daha esnek bakmanız gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken, duygularınızı anlatmanız zor olmayacak. Yeni şeyler öğrenmek ve keşfetmek de keyif verici olabilir.